Mikroskopy pro
Školní mikroskopy
Napište nám

Rychlý kontakt

RNDr. Karel Martyčák

Tel.: 603 254 123

Tel.: 537 026 109

Aktuality

Mikroskop Delphi-X Observer

Do naši nabídky připravujeme nový model výkonného mikroskopu Delphi-X Observer • mikroskop pro Life Sciences • okuláry se zorným polem 25 mm • šestipólová revolverová hlavice • planární objektivy s korekcí na nekonečno a zvýšeným kontrastem • planární fázové objektivy s korekcí na nekonečno a zvýšeným kontrastem • planární semiapochromatické objektivy s korekcí na nekonečno a zvýšeným kontrastem  • diaskopické osvětlení 3 W NeoLED nebo 30 W halogen   Datový list v angličtině si můžete stáhnout zde  
1.9.2016

HTTPS

Dnes 29.6.2016 jsme e-shop převedli na zabezpečený HTTPS protokol. Díky použití šifrovaného spojení nemohou být stránky modifikovány na cestě ze serveru do prohlížeče. Rovněž tak veškerá data, která zadáte v průběhu nákupu (adresa, e-mail,...) se přenášejí do e-shopu šifrované.  Pokud byste narazili na nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat.
29.6.2016

Mikroskopy iScope® pro materiálový výzkum

Oblíbená řada mikroskopů iScope byla doplněna o modely pro materiálový výzkum a zahrnuje tři typy mikroskopů: • metalografický mikroksop (vzpřímený) • mikroskop pro pozorvání azbestu • polarizační mikroskop (lze doplnit episkopický nástavec)  V případě zájmu o tyto modely mikroskopů nás prosím kontaktujte.
25.5.2016

Ruční digitální mikroskopy Q-scope

Ruční digitální mikroskopy řady Q-scope představují novou kategorii mezi mikroskopy. Široká škála modelů Q-scope je využitelná v celé řadě průmyslových, přírodovědných, didaktických a medicínských aplikací. Mikroskopy řady Q-scope je možné připojit k počítači pomocí rozhraní USB-2, vybrané modely komunkují s počítačem také prostřednictvím WiFi. Všechny typy umožňují snímat obrázky ve formátu JPG nebo PNG a video ve formátu AVI. Objektivy digitálních mikroskopů Q-scope jsou vyrobené z vysoce kvalitního optického skla s vícevrstvou antirereflexní úpravou. Rozlišení CMOS snímače se pohybuje od 1,3 MPix do 9 MPix. K osvětlení slouží vysoce svítivé bílé LED.…
2.3.2016

Vyšetření krve v temném poli

Do nabídky jsme zařadili trinokulární mikroskop Euromex Oxion DFPLT, který je speciálně určený pro vyšetření krve v temném poli (Dark Field LBA). Mikroskop je vybaven kardioidním olejovým imerzním kondenzorem s vestavěným výkonným 5W NeoLED osvělením .
28.7.2015

BlueLine digital

U všech mikroskopů a stereoskopických mikroskopů řady BlueLine digital došlo ke zvýšení rozlišení vestavěných CCD kamer z 1,3 MPix na 3,2 MPix.
28.5.2015

Spektroskopy

Do sekce Spektroskopy byly doplněny nové modely ručních spektroskopů.
17.3.2015

Katalog mikroskopů Euromex BioBLue

Připravili jsme pro Vás katalog mikroskopů Euromex BlueLine. Katalog si můžete prohlédnout zde
6.3.2015
Novinky na email